Switch to English version

Menyy
  Esileht
  - Uus!
  - Plaanis
  - Ilmumas
  - Metoodilist
  Firmast
  - Esindused
  - Kontakt
  POOD
  Õppekavad
  E-TELLIMINE
  KATALOOGID
  TELLIMISLEHED
  KURSUSED
    

     
 
 
Lugemismängud 4
 
 Kadi Lukanenok, Tiiu Tammemäe
Lasteaed
 
 
 
Lehekülgede arv: 88 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 32 x 23
Ilmumisinfo: 2011
ISBN: 9789985026632
Kood: 6062
Hind koolidele: 11.72 + 20% km = 14.06 EUR

Koolibri ladu
Pärnu esindus
Jõhvi esindus
Tartu esindus
Rahva Raamatx
Apollo
 

Käesolev kogumik on järjekorras neljas valik Eesti autorite loodud lugemismängudest, mis on kokku kogutud Eesti Lugemisühingu konkursi käigus. Lugemismängude esimene konkurss toimus aastatel 2004–2005, teine konkurss 2010. aasta kevadel.

„Lugemismängud 4” on koostatud samade põhimõtete järgi, mis varasemadki kogumikud. Koostajad on silmas pidanud, et kogumikus sisalduvad mängud võimaldaksid mitmekesist lugemistegevust erineva lugemisoskusega lugejatele. Kogumikus on algaja lugeja jaoks vajalikke tähtede õppimise ja lihtsate sõnade kokkuveerimise mänge.  Vilunumatel on võimalik lugeda keerukamaid ja pikemaid tekste.

Lisaks lugemisoskusele arenevad ka lugemise eeloskused, rakendust saavad  nägemis- ja kuulmistaju ning mälu, kõne ja mõtlemisoskus. Suhtlemisvilumus ja koostööoskused suurenevad, kui koos mängivad erinevate oskustega eri vanuses lapsed ning täiskasvanud, erinevad põlvkonnad.

Uuendusena oleme sellesse kogumikku lisanud ühe mängu idee. See on kirjeldus mängust, mille saavad tänu oma lihtsusele valmistada lugejad-mängijad ise. Esimene mänguidee on Kivimäng. Koguda jalutuskäikudelt kive, kirjutada kividele tähti, valida ja kombineerida pilte, kive, tähti, värve – juba Kivimängu koostamine pakub hulgaliselt loomingulisi ühis- ja koostöövõimalusi lastele ja täiskasvanutele.

 
 
 

Viited: