Switch to English version

Menyy
  Esileht
  - Uus!
  - Plaanis
  - Ilmumas
  - Metoodilist
  Firmast
  - Esindused
  - Kontakt
  POOD
  Õppekavad
  E-TELLIMINE
  TELLIMISLEHED
  KURSUSED
  Sügistuur
    

     
 
 
Добро пожаловать! Учебник русского языка для 7 класса, часть 1
 
 Антидеа Метса, Любовь Титова
VII Klass
 
 
 
Lehekülgede arv: 128 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 20,5 x 28
Köide: pehme kaas
Ilmumisinfo: Parandustega kordustrükk, ilmunud 2017
ISBN: 9789985039564
Kood: 7826
Hind koolidele: 10.09 + 9% km = 11 EUR

Koolibri ladu
Pärnu esindus
Jõhvi esindus
Tartu esindus
Rahva Raamatx
Apollox
 

Õpik on mõeldud õpilastele, kes õpivad vene keelt teist aastat. Õpiku temaatika ja sisu on koostatud vastavalt uue riikliku õppekava nõuetele.
Õpikus kasutatava metoodika abil väärtustatakse õpilase loovust ja initsiatiivi: rollimängud, mõisteskeemid, Wenn-diagrammid, valikülesanded võimaldavad arendada õpilaste erinevaid võimeid kõiki kõnetegevusliike arvestades. Süstemaatilised kordamisülesanded, tunni sõnavara ja keelekasutusülesanded teevad õpiku autori, õpetaja ja õpilase liitlasteks peaeesmärgi saavutamisel – vene keele kui suhtluskeele omandamisel.
Käesoleva õpiku eelisteks võib pidada õpilasekesksust, õppetegevuse motiveeritust, õpilast toetava õpikeskkonna loomist õppetunnis. Õpik pakub võimalusi positiivseks enesehinnanguks, eduelamusteks kui ka õppimisnippe (kuidas sõnu kinnistada, grammatikat paremini omandada, sõnakaartidega töötada). Õppetunni loogika annab metoodilisi vihjeid ka õpetajale, kellelt oodatakse õpiku materjali kohandamist vastavalt õpilaste tasemele ja huvidele.

 
 
 

Viited: