Switch to English version

Menyy
  näita klasside kaupa:
  UKRAINA ÕPIKUD
  1. klassi komplekt
  üldõpetus
  eesti keel
  kirjandus
  inglise keel
  saksa keel
  itaalia keel
  prantsuse keel
  vene keel
  matemaatika
  loodusõpetus
  geograafia
  keemia
  füüsika
  bioloogia
  ajalugu, filosoofia
  inimeseõpetus
  ühiskonnaõpetus
  tööõpetus
  muusika
  kunstiõpetus
  sport
  ülddidaktika
  DIGIÕPIKUD
         
 
Tagasi nimekirja

 
Mürk. Loomariigi mürgised esindajad ILMUMAS!
 
 Ico Romero Reyes
Tõlkija Jane Laumets
 
 
 
Lehekülgede arv: 48 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 25,7 x 32
Köide: kõva kaas
Ilmumisinfo: 2022
ISBN: 9789985049242
Kood: 9056
Hind koolidele: 8.11 + 9% km = 8.84 EUR
 
Hiiglaslike silmade ja mürgise hammustusega karvased loomad, surmavate võimetega pisikesed sädelevad kaheksajalad, ähvardavad ämblikud, maod ja skorpionid... Kõigil neil loomal on ellujäämiseks salapärane relv – unikaalne mürk –, mille täpne koostis aitab võidelda kiskjatega või allutada saaklooma.

See hariv, kaasahaarav ning suurepäraste illustratsioonidega loomaraamat lastele annab ülevaate eksootilistest ja ohtlikest, kuid sageli imeilusa väljanägemisega loomariigi esindajatest.

Autor Ico Romero on pärit Kanaari saartelt, kuid elanud nii Barcelonas kui New Yorgis. Ta on töötanud aastaid New Yorgi loodusmuuseumis, panustades teadustöösse. Tema raamat „Mürk“ on hämmastav rännak loomasõpradele, kes soovivad loodust ja loomi paremini mõista ning tundma õppida.

Illustraator Tania Garcia on pärit Barcelonast ning lõpetanud kunsti ja disaini eriala Barcelona ülikoolis. Peale mõningaid aastaid sisekujundajana töötamist, mõistis ta, et teda paelub siiski just joonistamine ja raamatute illustreerimine. Selleks ammutab ta inspiratsiooni oma reisidest, filmidest, loodusest, sõpradega koosolemisest, igapäevastest olukordadest ja kõigest, mis teda rõõmustab.