Switch to English version

Menyy
  Esileht
  - Uus!
  - Plaanis
  - Ilmumas
  - Metoodilist
  Firmast
  - Esindused
  - Kontakt
  POOD
  Õppekavad
  E-TELLIMINE
  TELLIMISLEHED
  KURSUSED
  Sügistuur
    





















     
 
Tagasi nimekirja

 
Väikesed lood suurtest tunnetest ILMUMAS!
 
 Jelena Uljeva
Tõlkija Riina Turi
 
 
 
Lehekülgede arv: 96 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 19 x 24,6
Köide: kõva kaas
Ilmumisinfo: 2021
ISBN: 9789985047705
Kood: 9024
Hind koolidele: 9.4 + 9% km = 10.25 EUR
 
„Kui laps nutab, ei oska me tihtipeale teda aidata, sest ei tea, milliseid emotsioone ta kogeb. On ta vihane? Või kurb? On ta solvunud? On tal häbi? Kas ta kardab midagi? Või hoopis kadestab kedagi? Sellest raamatust leiate muinasjutte, mille kaudu on võimalik õpetada last mitte ainult tunnetest aru saama ja oma emotsioone kontrollima, vaid ka rahunema ning halba tuju heaks muutma.“ Jelena Uljeva

Jutukogu „Väikesed lood suurtest tunnetest“ koosneb kaheteistkümnest õnneliku lõpuga muinasjutust, mis mõeldud väikelastele ettelugemiseks. Jutukesed räägivad peamistest emotsioonidest – vihast, hirmust, häbist, kurbusest, solvumisest ja kadedusest. Raamat aitab lapsel arendada emotsionaalset intellekti, mõista teiste tundeid ning märgata enda omi.

Jelena Uljeval on pedagoogilist kogemust rohkem kui 20 aastat ning ta on avaldanud arendavaid lasteraamatuid kogutiraažiga üle 3 miljoni eksemplari. Eesti keeles on eelnevalt ilmunud „Kuidas oma tunnetega sõbraks saada?“ ja „Kuidas oma hirmudest võitu saada?“.