Switch to English version

Menyy
  Esileht
  - Uus!
  - Plaanis
  - Ilmumas
  - Metoodilist
  Firmast
  - Esindused ja ladu
  - Kontakt
  - Tagasikaja
  POOD
  Õppekavad
  E-TELLIMINE
  KATALOOGID
  TELLIMISLEHED
  KURSUSED
         
 
 
Kuidas oma hirmudest võitu saada? UUS!
 
 Jelena Uljeva
Tõlkija Riina Turi
 
 
 
Lehekülgede arv: 32 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 20 x 20,5
Köide: kõva kaas
Ilmumisinfo: 2020
ISBN: 9789985044377
Kood: 8557
Hind koolidele: 6.27 + 9% km = 6.83 EUR

Koolibri ladu
Pärnu esindus
Jõhvi esindus
Tartu esindus
Rahva Raamat
Apollo
 

Kameeleon Värvik, nagu teisedki sisalikud, sündis siia ilma munast. Lihtsalt pistis ühel heal päeval pea koore seest välja ja hakkas uurima, mida põnevat tema ümber toimub. Ümberringi toimus palju põnevat – kõik aina sibasid ringi, häälitsesid ja askeldasid. Hiireema kutsus hiirepoegi, tuviema toitis tuvipoegi, rebaseema silitas rebasepoegi. Kameeleonipojukest ei poputanud keegi. Ta oli sellest nii solvunud, et muutus oranžiks.

„Kus siis minu ema on?“

Ei jäägi väikesel Värvikul muud üle, kui asuda teele. Teele, mis on täis ohtusid ja ootamatusi, et leida oma ema. Erinevad uued situatsioonid tekitavad uusi tundeid, hirmu ja segadust. Värvik õpib hakkama saama üksinduse, pimeduse, kõrgusekartuse, esinemishirmuga… Kõigist hirmudest aitavad tal üle saada abivalmid metsaloomad, kuni lõpuks leiab Värvik oma ema.

 

Lisaks liigutavale ja õpetlikule Värviku loole pole siiski tegu üksnes juturaamatuga, vaid iga hirmu kohta, millega kameeleon rinda pistab, leiab raamatust ka vahelehe harjutustikuga, kuidas sellises olukorras hakkama saada. Need näpunäited õpetavad lapsele, kuidas saada jagu hirmudest; treenida enesekindlust;arendada turvatunnet ja usaldust maailma vastu.

Jelena Uljeva on 20aastase kogemusega pedagoog, kes on tegutsenud erinevate arenduskeskuste juures ning avaldanud raamatuid kogutiraažiga üle 2 miljoni eksemplari. Tema emotsionaalse intellekti arendamise metoodikat käsitleb ka Koolibri teine raamat „Kuidas oma tunnetega sõbraks saada?”.

 

 
 
 

Viited: