Switch to English version

Menyy
  Esileht
  - Uus!
  - Plaanis
  - Ilmumas
  - Metoodilist
  Firmast
  - Esindused ja ladu
  - Kontakt
  - Tagasikaja
  POOD
  Õppekavad
  E-TELLIMINE
  KATALOOGID
  TELLIMISLEHED
  KURSUSED
         
 
 
Maasikahaldjas Marike. Nahkhiirte varjuteater
 
 Stefanie Dahle
 
 
 
Lehekülgede arv: 80 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 17 x 24
Köide: kõva kaas
Ilmumisinfo: 2017
ISBN: 9789985039038
Kood: 7772
Hind koolidele: 6.68 + 9% km = 7.28 EUR

Koolibri ladu
Pärnu esindus
Jõhvi esindus
Tartu esindus
Rahva Raamat
Apollo
 

Maasikahaldjas Marike rõõmustab meid jälle oma uute lugudega. Nagu alati on abivalmis maasikahaldjal ja tema sõpradel käsil palju toredaid seiklusi. Seekord aitab Marike Meeli Meelespea majapidamises korda luua, karihiir Irmil karnevaliks valmistuda ja siil Sannal mesilasesutsu ravida. Kurvale tihasele Tiuksule korraldavad haldjad Marikese eestvõttel ühe väga erilise peo. Talvel pakub Marike peavarju lumesajus eksinud hamster Kunole.Vastutasuks aitavad sõbrad maasikahaldja aias uuendusi läbi viia ning nahkhiired üllatavad metsaelanikke lõbusa varjumänguga.

Raamatu teksti ja piltide autor Stefanie Dahle on sündinud 1981. aastal Schwerinis. Juba lapsena meeldis talle pildiraamatuid vaadata ja ka ise pilte maalida. Ta õppis Hamburgi kunstiülikoolis illustreerimist ning on tänaseks loonud põneva ja fantaasiarikka maailma, kuhu võib end tundideks unustada.

Kirjastuselt Koolibri on samas sarjas ilmunud veel „Maasikahaldjas Marike. Maagilised lood maasikaaiast” ja „Lõbus konnakontsert. Maasikahaldjas Marikese lood”.