Hobune. Fakte hobustest ja ratsutamisest | KOOLIBRI
Switch to English version

Menyy
  Ajalugu
  Biograafiad
  Filosoofia ja ühiskond
  Hobid ja vaba aeg
  Ilukirjandus
  Kokaraamatud
  Kunst
  Lasteraamatud
  Loodus ja tehnika
  Muusika
  Nõuanderaamatud
  Reisiraamatud
  Sõnaraamatud ja keeleõpe
  LEIUNURK
         
 
Tagasi nimekirja

 
Hobune. Fakte hobustest ja ratsutamisest
 
 Julie Whitaker, Ian Whitelaw
 
 
 
Lehekülgede arv: 320 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 14,4 x 24,3
Köide: pehme kaas
Ilmumisinfo: Ilmunud 2009
ISBN: 978-9985-0-2351-8
Kood: 5386
Hind koolidele: 7.58 + 9% km = 8.26 EUR

Koolibri ladu
Pärnu esindusx
Jõhvi esindusx
Tartu esindusx
Rahva Raamatx
Apollox
 
„Hobune” on informatiivne galopp läbi hobuse evolutsiooni, ajaloo, bioloogia, tõugude, käitumise, väljaõppe, võistlusspordi, tervise ja hooldamise – kergesti kättesaadaval kujul on raamatusse koondatud usaldusväärne informatsioon, olulised faktid ja põnevad pisiasjad.
Võite jälgida Triple Crowni galopisarja või teada saada, mis vahe on ponil ja palominol, aga kas teadsite, et Põhja-Ameerikasse tõid hobused uuesti hispaanlased 16. sajandil, kui hobused olid sellel mandril kaheksa tuhat aastat tagasi välja surnud? Et kõrgemat osa hobuse kaela ja selja vahel nimetatakse turjaks? Et maailma suurim hobune Mammoth (endine nimi Sampson) sündis 1846. aastal ja oli 219 cm kõrge? Või et kauboid keelduvad kaabut voodi peale panemast, kuna usuvad, et see toob halba õnne?
Sõltumata sellest, kas teid huvitab hobuse pidamine või lihtsalt nende võrratute loomade ilu ja käitumine, pakub „Hobune” teile paljudeks tundideks ajaviidet. Raamatus on lühikesed, kuid usaldusväärsed artiklid ja faktikastikesed hobuse iga füüsilise aspekti kohta, vaadeldakse tema tähtsust inimkonnale – nii töös, vabal ajal kui ka spordis. „Hobune” sobib suurepäraselt sirvimiseks, avage raamat mis tahes kohast ja olete sellest täiesti haaratud.