Maailma suured imed | KOOLIBRI
Switch to English version

Menyy
  Ajalugu
  Biograafiad
  Filosoofia ja ühiskond
  Hobid ja vaba aeg
  Ilukirjandus
  Kokaraamatud
  Kunst
  Lasteraamatud
  Loodus ja tehnika
  Muusika
  Nõuanderaamatud
  Reisiraamatud
  Sõnaraamatud ja keeleõpe
  LEIUNURK
         
 
Tagasi nimekirja

 
Maailma suured imed OTSAS!
 
 Jheni Osman
 
 
 
Lehekülgede arv: 256 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 18,5 x 24,5
Köide: kõva kaas
Ilmumisinfo: 2015
ISBN: 9789985036297
Kood: 7334
Hind koolidele: 12.72 + 9% km = 13.86 EUR

Koolibri ladux
Pärnu esindus
Jõhvi esindusx
Tartu esindusx
Rahva Raamat
Apollo
 

Lonely Planeti väljaanded on eesti lugejale teada-tuntud ja omavad kindlat usalduskrediiti. See raamat on ühe naise rännakutest sündinud ülevaade maailma imelistest paikadest ja ehitistest. Autor ongi teinud valiku: 20 looduslikku ja 30 inimkätega loodud vaatamisväärsust.

Raamatus tutvustatakse üht „maailmaimede” valikut, kirjeldatakse neid ülevaatlikult, jagatakse teavet, mida hakkaja rändur vajab, ja antakse teeleminekuks juhiseid. Teades põhilisi fakte oma sihtpaiga kohta, naudime ja mõistame seda kindlasti rohkem.

Raamat tõstatab nii mõnegi küsimuse. Mida me mõtleme „ime” all ja mille põhjal on tehtud just niisugune valik? Muidugi võib imet pidada suhteliseks ja luuleliseks, kindlasti pole see teaduslik ega objektiivne määratlus. Autor usub, et kõike, mis üllatab, hämmastab või hingetuks võtab, olgu siis mõõtmete, ilu või millegi muuga, võib nimetada imeks.

Muidugi ehivad raamatut suurepärased fotod, aga on ka kaardid ja diagrammid, praktilised reisisoovitused (kuidas pärale jõuda, mida eriliselt silmas pidada) ja objektide tehnilised andmed.

Kui otsite vastuseid maailma põnevatele küsimustele, peate reisima, et ise kõike näha ja kogeda. Sellest raamatust saate inspiratsiooni ja informatsiooni – edasine on teie teha.