Talvesmuutid. Karged ja kuumad | KOOLIBRI
Switch to English version

Menyy
  
  
  
  Ajalugu
  Filosoofia ja ühiskond
  Hobid ja vaba aeg
  Ilukirjandus
  Kokaraamatud
  Kunst
  Lasteraamatud
  Loodus ja tehnika
  Muusika
  Nõuanderaamatud
  Reisiraamatud
  Sõnaraamatud ja keeleõpe
  LEIUNURK
  
  
  
  
  
  
         
 
 
Talvesmuutid. Karged ja kuumad
 
 Eliq Maranik
 
 
 
Lehekülgede arv: 144 lk
Värviskeem: värviline
Formaat: 17 x 24
Köide: pehme kaas
Ilmumisinfo: 2016
ISBN: 9789985038246
Kood: 7574
Hind koolidele: 10.09 + 9% km = 11 EUR

Koolibri ladu
Pärnu esindus
Jõhvi esindus
Tartu esindus
Rahva Raamat
Apollo
 

Smuutit on ikka peetud suviseks joogiks, kuid see arvamus jäägu minevikku! Nüüdsest kestab smuutihooaeg aasta läbi. Talviste vürtsidega puuviljased joogid ning taimetee põhjal valmistatud soojad smuutid muudavad külmad talveõhtud mõnusalt hubasteks, sisaldades samal ajal vajalikke mineraal- ja kiudaineid ning vitamiine.
Smuutiekspert Eliq Maranik jagab 50 maitsva retsepti kõrval kasulikke nõuandeid, kuidas smuutisid valmistada ning tasakaalustatult toituda. Talvesmuutide abil oled talvel terve ja heas vormis. Eesti päritolu Eliq Maranik on kokaraamatute autor, fotograaf ja kujundaja, kelle raamatuid on tõlgitud 12 keelde. Oma raamatutes keskendub ta peamiselt smuutidele, jagades lugejatega oma kirge ja teadmisi puu- ja juurviljade, supertoitude ning teiste kasuliku toimega koostisainete vastu, mis muudavad keha rõõmsaks. 

„Talvesmuutid“ kandideerib maailma parima kokaraamatu tiitlile Gourmand Cookbook Award 2017. Raamatu tugevusena nimetatakse uuenduslikkust ja raviomadustega koostisosade kasutamist retseptides. Menuka eestlanna esimene smuutiraamat „101 smuutit. Värskust ja vitamiine“ pälvis 2013. aastal samal konkursil hõbemedali. Gourmand World Cookbook Awardsi asutas 1995. aastal Edouard Cointreau. Igal aastal kuulutatakse sellel maailma olulisimal konkursil välja parimad toidu- ja joogiteemalised käsiraamatud ning telesaated. 2017. aasta pidulik auhindade väljakuulutamine toimub 27.-28. mail Hiinas Yantai Wine Bays. Gourmand World Cookbook Awardsi auhinda on nimetatud oma valdkonna Oscariks. Sajad kirjastajad, autorid, kokad ja ajakirjanikud osalevad sellel üritustel, kus määratletakse toidumaailma uued suunad.